KS Unia Racibórz - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Arkadiusz Kłoda

513-105-838
531-683-485

email: klodis10@gmail.com

pon.

Dla rodziców

Jestem rodzicem kibicem, który wspiera swoje dziecko i jest z nim na dobre i na złe!

Rozwijam w dziecku pozytywne myślenie!

Najważniejszym zadaniem jakie stoi przed rodzicami, opiekunami i trenerami jest stworzenie przyjaznego środowiska sportowego, w którym dziecko będzie czuło się dobrze, będzie chciało w nim przebywać i być jego częścią. Pasja sportowa, jeśli uda nam się ją w dziecku zaszczepić może być dla niego jedną z najwspanialszych rzeczy(przygód) towarzyszących mu przez długą część lub całe życie. A z pasji rodzi się wszystko. Fascynacja sportem i rywalizacją popycha nas do dążenia do doskonałości. Jeśli kocham coś robić to na pewno będę chciał to robić dobrze. Stworzenie świetnej atmosfery wokół nauki gry w piłkę nożną w Akademii Mistrzów Futbolu pomoże Naszym dzieciom w osiągnięciu maksymalnego rozwoju ich talentu na miarę ich marzeń i oczekiwań. Spójrzmy jakie są maksymy rodzica mistrza futbolu i przyjmijmy za swoje.

• Jestem rodzicem kibicem, który wspiera swoje dziecko i jest z nim na dobre i na złe. Wspomagam go dopingiem i swoją obecnością na trybunach podczas meczu. Dziecko czuje, że ma moje wsparcie w dążeniu do realizacji swoich marzeń i celów.
  • Rozwijam w dziecku pozytywne myślenie.
  • Wiem, że w dziecięcym futbolu to nie wynik jest najważniejszy, a rozwój umiejętności, radość z gry, dobra zabawa i bycie częścią zespołu w którym ma się kolegów.
  • Świadomie oceniam możliwości swojego dziecka, pozwalam mu harmonijnie się rozwijać stawiając przed nim cele na miarę aktualnych umiejętności.
  • Kształtuję w swoim dziecku świadomość tego, że można wszystko osiągnąć jeśli będzie się ciężko pracować i będzie się zdeterminowanym do osiągnięcia celu.
  • Dbam o zdrowe odżywianie mojego dziecka aby miało z czego czerpać siłę do treningów i meczy.
  • Doceniam postępy swojego dziecka i razem z nim cieszę się z każdego nawet najdrobniejszego jego sukcesu.
  • Codziennie wpajam dziecku zasady fair – play i wychowuje je w tym duchu.

Nigdy:

• Nie mówię dziecku co ma robić na boisku, dzięki temu może ono działać kreatywnie i uczyć się na własnych błędach.
  • Nie okazuję niezadowolenia po nieudanym zagraniu, przegranym meczu, niewykorzystanej okazji, zawsze szukam pozytywów w grze swojego dziecka, dzięki temu buduję w nim pewność siebie i nastawiam pozytywnie do kolejnych treningów i meczy.
  • W czasie meczy, treningów nie krytykuję decyzji sędziego oraz nie wyrażam negatywnych komentarzy na temat zagrań swojego dziecka ani jego kolegów z drużyny.
  • Nie komentuje decyzji trenera i nie podważam jego autorytetu.

Zagłębie S.A. SosnowiecKS Unia Racibórz
Zagłębie S.A. Sosnowiec 0:3 KS Unia Racibórz
2013-11-09, 13:00:00

oceny zawodników »

BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała TS Czarni Góral Żywiec
Zagłębie S.A. Sosnowiec 0:3 KS Unia Racibórz
MKS Żory RKP ROW Rybnik
KS Stadion Śląski Chorzów MKS Iskra Pszczyna

Mundialito 2013 - Węgierska Górka
Ładowanie...

Sokół Rowery

Racibórz

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.