statystyki szczegółowe

Aktualności

Udany występ na Mundialito 2013!!

• autor: admin, 2013-11-25 21:10

W dniach 7-8 grudnia rozegraliśmy turniej halowy Mundialito 2013, który odbył się w Węgięrskiej Górce - więcej

Zajęliśmy w turnieju bardzo dobre 3 miejsce , ale co najważniejsze i najbardziej cieszy to,że wg opinii trenerów i obserwatorów chłopcy prezentowali najlępszą grę. Nie szukali najprostszych rozwiązań tylko organizowali grę od tyłu, konstruując  bardzo ciekawe akcje, przedostawali się pod bramkę przeciwnika

Najlepszym zawodnikiem turnieju został ....................Dawid Wiciński!!!

Cała drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze czego efekty było widać podczas rozgrywek

Pierwszego dnia turnieju od rana do wieczora odbywały się rozgrywki grupowe. Z 13 pkt na koncie zajęliśmy 1 miejsce w grupie. Drugiego dnia był czas gry o miejca. W półfinale trafiliśmy na Odrę Opole, z którą pomimo przewagi przegraliśmy 1-0.

Naszym rywalem w meczu o 3 miejsce była  mocna drużyna Podbeskidzia BB, z którymi w grupie grało nam sie bardzo ciężko. Po kilku minutach wyrównanej gry straciliśmy bramkę, ale  pół minuty później Marcin Przybyła fantastycznym uderzeniem z woleja doprowadził do remisu. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Do karnych zgłosili się Dawid W, Kuba W i Nataniel. Wystarczyły dwie serie aby zakończyć pojedynek. Dawid i Kuba strzelili swoje karne, natomiast przeciwnik nie wykorzystał żadnego.